اتمام مسابقه انتخاب نام
اپلیکیشن خدمات غیر حضوری برق ایران


شرکت توانیر در راستای خدمت رسانی بهتر به مشترکین برق دست به توسعه جامع خدمات الکترونیک نموده که تمامی این خدمات در اپلیکیشن خدماتی غیرحضوری برق ایران قابل دریافت از کافه بازار قابل ارائه است.

این خدمات شامل مشاهده، قبض و پرداخت آن،خدمات دریافت انشعاب، جابه‌جایی، تغییر نام و موارد مشابه نیز بدون حتی یکبار مراجعه حضوری از این طریق امکان‌پذیر است..

با توجه به اینکه این سامانه برای خدمت بهتر با مردم است انتخاب نام آن به مردم سپرده شده است. هموطنان گرانقدر می توانند با نصب اپلیکیشن در تلفن همراه و مشاهده توانمندی آن یا از طریق لینک ذیل حداقل یک نام برای این سامانه پیشنهاد نمایند.


شرایط پذیرش این نام ها به این شرح بود:

  • نام ارسالی باید ایرانی باشد.
  • 2- نام پیشنهادی ، همنام سایر سامانه ها یا اپلیکیشن مشابه نباشد
  • 3- نام پیشنهادی تا حد ممکن بتواند در برگیرنده امکانات قابل عرضه در این سامانه باشد.

مهلت ارسال نام پیشنهادی 15 مهرماه بود که تا پایان مهر تمدید شد. در طی این مدت هموطنان عزیزی اسامی ارزنده ای به ما پیشنهاد دادند.


و در نهایت ستاد برق امید
یک نام را از بین 300 نام پیشنهادی شما خوبان برگزید:


شما مردم گرانقدر،‌نام «‌ برق من » را برای این اپلیکیشن انتخاب کردید.

parallax background

اطلاعات بیشتر در مورد
اپلیکیشن خدمات غیر حضوری برق ایران

» برق من »

این اپلیکیشن بهترین راهکار دریافت خدمات غیر حضوری صنعت برق کشور است که با استفده از آن تمامی امکانات مورد نیاز از جمله مشاهده و پرداخت قبض،‌ مشاهده سوابق مصرف، اطلاعات برق امید و تمامی خدماتی که قبلا به صورت حضوری در شرکت های توزیع نیروی برق کشور ارائه می شد را داراست


parallax background
10k


نصب موفق اپلیکیشن تا کنون
1.7


نسخه به روز شده و سازگار با گوشی های موبایل
4.3


امتیاز بالا و نظرات موافق استفاده کنندگان از این اپلیکیشن

یکی به جای همه


مهم نیست که شما در کجای ایران زندگی می کنید و یا قبلا از خدمات اپلیکیشن کدام شرکت استفاده می کردید. مهم این است که این اپلیکیشن به صورت سراسری در کشور است و تمام نیازهای شما مرتبط با شرکت های توزیع برق را برآورده می کند.


اطلاعات بیشتر
 

همکاران صنعت برق کشور با هدف آسایش و رفاه بیشتر و ارتقاء کیفیت خدمات برق ،‌این سامانه را برای شما مهیا کرده اند تا در این شرایط، برای کارهای مرتبط با برق از منزل خود خارج نشوید. این یک اپلیکیشن برای شماست و

[انتخاب و پیشنهاد نام آن هم با شما]

این اپلیکیشن قصد دارد درآینده نزدیک 40 خدمت مورد نیاز صنعت برق را به شما عرضه کند. تا کنون بیش از نیمی از این خدمات در این اپلیکیشن به صورت غیر حضوری و آسان عرضه می شود. مابقی امکانات در حال تکمیل است.

  • مشاهده و پرداخت قبض90%
  • اطلاعات برق امید75%
  • خدمات انشعاب60%
  • اعلام و رفع خاموشی35%